KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı KURUKAYA AHŞAP´ya (Bu metinde "KURUKAYA AHŞAP" olarak kullanılacaktır) aittir.

KURUKAYA AHŞAP internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, KURUKAYA AHŞAP ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı KURUKAYA AHŞAP internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini kurukaya.istekobi.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. kurukaya.istekobi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

KURUKAYA AHŞAP internet sitesini ziyaret eden ve KURUKAYA AHŞAP sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
  • Hakkımızda

    Kurukaya Ahşap; yüksek teknoloji, kalite, farklı tasarım ve modellerin buluşma noktası olmayı benimseyerek siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Zengin model yelpazeleriyle, her zevke ve her mekana hitap edecek tasarımlarıyla İstanbul´da hizmet vermekteyiz.

  • Menü
  • İletişim
©2019 - KURUKAYA AHŞAP. Tüm Hakları Saklıdır. TT Kobi Hazır Web Sitesi